ZAPREZENTOWAĆ ODPOWIEDNIĄ POSTAWĘ

• autor: rafi85, 2015-10-30 10:59

W sobotę 31 października o godz. 14:00 Syrenka rozegra wyjazdowe spotkanie z Tęczą na stadionie w Wietlinie. Gospodarze w obecnych rozgrywkach prezentują się zdecydowanie poniżej oczekiwań, ale mimo słabszej dyspozycji wciąż są drużyną trudną do pokonania. Tęcza zgromadziła na chwilę obecną 7 punktów i zajmuje aktualnie 14 pozycję w tabeli. Nasza drużyna podchodzi do tego spotkania jako faworyt, ale nie może sobie dopisać kompletu punktów już przed meczem, ponieważ może się to okazać bardzo zgubne. Planem podopiecznych Jacka Mikłasza jest jednak tylko zwycięstwo i trzeba zrobić wszystko, żeby tak właśnie się stało.

Wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszam na stadion w Wietlinie!!!

autor: ~obserwator 2015-10-30 14:12:00

avatar typuję 3:0 dla Wysocka, skompletowali już pełny skład, towarzystwo wróciło zza granicy

autor: ~obiektyw 2015-11-01 17:30:27

avatar Prezes i zarząd djacie zawodnikom podwyżki to na pewno będą lepiej grac. Śmieszna jest postawa niektórych zawodników nie bede wymianiał nazwiskami... Więcej zdrowia zostawiają ludzie co grają dla przyjemnosci.... Jeśli grasz za kasę to zapierdalaj na boisku a jak nie to aut,bo tu nie ma miejsca na takie rzeczy

autor: ~kibic 2015-11-02 18:21:30

avatar ludzie zachowujecie się jak gwiazdy III ligi a to jest tylko A klasa! w przyszłą niedzielę przegracie kolejny raz mecz i wstyd na całą gminę zostanie na kolejne pół roku do następnego meczu.