Aktualności

REMIS NA ZAKOŃCZENIE RUNDY JESIENNEJ

• autor: rafi85, 2014-11-17 00:08

SYRENKA ROŹWIENICA 1:1 VICTORIA KIDAŁOWICE

W meczu kończącym rundę jesienną sezonu 14/15 jarosławskiej klasy A, Syrenka podzieliła się punktami z beniaminkiem z Kidałowic.

Pierwsza połowa pokazała, że tego dnia jedna bramka może decydować o końcowym wyniku. Syrenka prowadziła grę, natomiast goście skutecznie utrudniali tworzenie klarownych sytuacji bramkowych. Bardzo solidnie prezentowały się linie obrony jednej jak i drugiej drużyny nie pozwalając na wiele graczom ofensywnym. Widoczna była za to przewaga Syrenki w drugiej linii, niestety nie potrafiliśmy tego wykorzystać na tyle żeby strzelić bramkę. Goście za to wykorzystali jeden błąd i w 43 minucie z rzutu wolnego Maciej Bichajło wyprowadził Victorię na prowadzenie.

Druga połowa wyglądała bliźniaczo podobnie do pierwszej. Syrenka grała w ataku pozycyjnym, natomiast goście szukali swojej szansy z kontrataku. Czas upływał i kiedy wydawało się, że Victoria dopisze sobie trzy punkty na swoje konto, Drozdowicz w 90 minucie odebrał piłkę jednemu z obrońców gości, minął kolejnego i mierzonym strzałem po dłuższym słupku dał Syrence jeden punkt.

Punkt zdobyty w takich okolicznościach z jednej strony cieszy, zaś z drugiej pozostawia spory niedosyt, bo można było to spotkanie wygrać. Wynik 1:1 nie odzwierciedla boiskowych wydarzeń i niestety nie po raz pierwszy w tym sezonie Syrence nie udało się wygrać meczu, w którym była zespołem zdecydowanie dominującym na boisku, choć trzeba przyznać, że sytuacji bramkowych w tym meczu było jak na lekarstwo.