Aktualności

WAŻNE PUNKTY ZOSTAJĄ W PAWŁOSIOWIE

• autor: rafi85, 2014-11-11 16:16

CZARNI PAWŁOSIÓW 4:2 SYRENKA ROŹWIENICA

W meczu 14 kolejki rozgrywek o mistrzostwo jarosławskiej klasy A, Syrenka wybrała się do Pawłosiowa na spotkanie z miejscową drużyną Czarnych. Przed meczem celem drużyny z Roźwienicy było zwycięstwo i oddalenie się od strefy spadkowej. Z takim zamiarem wyszli jednak także gospodarze i to oni cieszyli się z ostatecznego zwycięstwa.

Czarni bardzo szybko, bo już 3 minucie wyszli na prowadzenie. Autorem bramki, nieco szczęśliwej został Słomiany, któremu na raty udało się w zamieszaniu podbramkowym umieścić piłkę w siatce. Gospodarze poszli za ciosem i już kolejna ich akcja zakończyła się trafieniem Wańkowicza w 10 minucie, który ograł obrońców Syrenki i strzałem z ostrego kąta umieścił piłkę w siatce. Radość gospodarzy zmącił nieco Drozdowicz, kiedy w 12 minucie jego strzał wylądował w bramce gospodarzy. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie i choć Syrenka prowadziła grę to lepsze sytuacje z gatunku tych bramkowych mieli Czarni.

Druga połowa zaczęła się od mocnego uderzenia gości. Akcję Pindaka z  Boroniem  strzałem po ziemi wykończył w 46 minucie Drozdowicz. Kiedy wydawało się że bramka dla Syrenki jest tylko kwestią czasu, gospodarze po szybkiej kontrze strzelają w 65 minucie bramkę na 3:2. Autorem trafienia został ponownie Wańkowicz, który w sytuacji sam na sam minął Dąbrowskiego i z ostrego kąta umieścił piłkę w siatce. Wynik w 75 minucie po fatalnym zagraniu jednego z obrońców Syrenki ustalił Słomiany, kiedy w sytuacji sam na sam pewnym strzałem umieścił piłkę w bramce.

Po ciekawym i twardym meczu Syrenka niestety musi uznać wyższość piłkarzy z Pawłosiowa, którzy podeszli do meczu z większą determinacją i wolą walki. Do tego wykorzystali niemal każdy błąd naszego zespołu i zasłużenie sięgnęli w tym meczu po zwycięstwo. Nasz zespół popełnił w tym meczu kilka poważnych błędów, które kosztowały bardzo wiele w końcowym rozrachunku.