SYRENKA ZDEKLASOWANA W LASZKACH

• autor: rafi85, 2014-10-13 12:18

HETMAN LASZKI 7:1 SYRENKA ROŹWIENICA

W wyjazdowym meczu z drużyną Hetmana nasz zespół poniósł zawstydzającą porażkę i nie chodzi tutaj nawet o wynik, a o ogólną postawę zawodników Syrenki.

Pierwsze minuty meczu nie zapowiadały tego, że wraz z końcowym gwizdkiem sędziego przyjdzie nam tak boleśnie przyznać wyższość drużynie gospodarzy. Zaczęliśmy obiecująco i kiedy wydawało się, że obejmiemy jako pierwsi prowadzenie w meczu, bramkę jako pierwsi strzelili w 23 minucie zawodnicy Hetmana, a konkretnie Kobylarz który skorzystał z błędu defensywy i w sytuacji sam na sam umieścił piłkę w siatce. Druga bramka w niemal bliźniaczych okolicznościach jak ta Milika z meczu Polska- Niemcy wpadła 30 minucie. W rolę Milika wcielił się ponownie Kobylarz, choć trzeba zaznaczyć że i podanie którym został obsłużony było klasy światowej. W 39 minucie po faulu w polu karnym, sędzia podyktował dla gospodarzy rzut karny, którego na gola zamienił Czerwiński.

Druga połowa pod względem taktycznym wypadła kompromitująco, właściwie nawet nie chce mi się o niej pisać, no ale... może po kolei. Gospodarze strzelanie po przerwie rozpoczęli w 58 minucie, kiedy w sytuacji sam na sam Krawiec podwyższył wynik. Kolejna bramka autorstwa Junika z 65 minuty odebrała naszej drużynie chęci do gry i nie zmieniło tego nawet trafienie autorstwa Rogi z 70 minuty. Właściwie to każda upływająca minuta była dla nas wybawieniem, a przecież powinno być zupełnie inaczej. Gospodarze za taką postawę skarcili nas jeszcze dwukrotnie. Najpierw na listę strzelców wpisał się Korzec w 82 minucie, a w 86 minucie indywidualną akcją popisał się Czerwiński ustalając wynik spotkania na 7:1.

Wstyd, żenada, kompromitacja i mógłbym tak wymieniać jeszcze długo. Panowie ogarnijcie się i to by było na tyle.

HETMAN LASZKI 7:1 SYRENKA ROŹWIENICA

Artur Kobylarz 23', 30'       Wojciech Roga 70'

Paweł Czerwiński 39-k', 86'

Kamil Krawiec 58'

Bartłomiej Junik 65'

Przemysław Korzec 82'

żółta kartka: Marcin Gonciarz (Hetman) K. Pilch (Syrenka)

Tomasz Dąbrowski- Karol Babiś (60' Michał Skupniewicz), Tomasz Kubicki, Patryk Wojtowicz, Jan Pindak (46' Wojciech Roga)- Rafał Boroń, Bartosz Kurasz (55' Miłosz Pindak), Krystian Drozdowicz, Kamil Pilch, Kamil Przepłata- Marcin Pobuta

autor: ~xyz 2014-10-13 15:58:50

avatar hahahahahhaha - i tyle co miał bym do powiedzenia na temat waszej gry...

autor: ~statystyk 2014-10-13 23:49:44

avatar jedyne co moze uratowac przed spadkiem to fakt,ze chetnych do spadku jest 5 druzyn........... .

autor: ~Zażenowany 2014-10-19 12:07:48

avatar Ja myślę, że nasz prezes mógłby oszczędzić sobie takich głupich recenzji, tylko niech się poda do dymisji, bo Syrenka nigdy nie upadła tak nisko. Wielce mi prezes wyjechał za granicę i jedyne co to pisze popieprzone sprawozdania z meczów, na których w ogóle nie jest. Dziewczyny muszą załatwiać same dojazd na mecze, przez co już na nie jeden mecz nie pojechały. To nie gra Syrenki jest wstydem, wstydem jest posiadanie takiego prezesa.

autor: marabut 2014-10-21 00:27:07

Profil marabut w Futbolowo DO ZAŻENOWANY-Słuchaj idioto! Recenzji nie piszę i strony nie prowadzę od dawna.Dziewczynom ja załatwiam transport.Nie wiesz dlaczego nie pojechały to nie pisz bzdur.Raz to godzinę przed wyjazdem kierowca zadzwonił że AUtokar się zepsuł, a drugi wyjazd to firma która przewozi chciała zapłate z góry bo taki wyjazd ponad 1 tys zł by kosztował.Jeżeli jakiś wstyd mieć takiego prezesa który jest tylko żeby klub istniał, to mnie zastąp.Dam Ci od razu władzę nad klubem :D A dla mnie jesteś zwykła parówa.Niedługo będę w Polsce to przyjdź i mi to powiedz w twarz.A nie oczerniasz ludzi :)