K.O.MPROMITACJA

• autor: rafi85, 2014-09-28 20:56

ŁĘK OSTRÓW 6:3 SYRENKA ROŹWIENICA

W meczu 8 kolejki Łęk Ostrów rozbił naszą drużynę, aż 6:3.

Gospodarze od początku meczu ruszyli do ataku i już w 6 minucie za sprawą Stopy, który wykorzystał prostopadłe podanie objęli prowadzenie. Wynik podwyższył w 10 minucie Broszko, który głową pokonał naszego bramkarza po stałym fragmencie. Kontaktową bramkę dla Syrenki zdobył w 15 minucie Boroń, który strzałem zza 16-tki umieścił piłkę w siatce. Zarówno gospodarze jak i goście mieli jeszcze swoje sytuacje, ale do przerwy wynik nie uległ już zmianie.

Po przerwie do bramki w miejsce kontuzjowanego Łukasza Pilcha wszedł Kamil Pilch, dla którego był to debiut na nowej dla siebie pozycji. Syrenka od początku drugiej połowy narzuciła swój rytm i po kilku akcjach wreszcie w 67 minucie doprowadziła do wyrównania za sprawą Drozdowicza, który głową pokonał bramkarza gospodarzy. Niestety z wyrównania nie cieszyliśmy się za długo, bo już 72 minucie po zamieszaniu w polu karnym gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie. W 76 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Broszko strzela głową na 4:2 i wydawało się że to koniec emocji w tym meczu. Jednak Syrenka walczyła do końca i w 80 minucie bramkę kontaktową strzela Pindak, który wykorzystał dobre dośrodkowanie Pilcha. Gospodarze w końcówce meczu zdobyli jeszcze dwa gole. Najpierw w 85 minucie Gwoźdź mocnym strzałem podwyższył prowadzenie, a w wynik ustalił w 88 minucie Broszko, który tego dnia był nie do zatrzymania.

W przekroju całego spotkania Syrenka miała problem z Łękiem w pierwszych 10 i ostatnich 20 minutach. Niestety w tym czasie straciliśmy wszystkie bramki, dlatego nawet połowa solidnego meczu w Ostrowie nie dała szansy na punkty. Po raz kolejny dały znać o sobie błędy indywidualne co niestety gospodarze skrzętnie wykorzystali i zasłużenie sięgnęli po komplet punktów. W tej chwili w niektórych fazach meczu Syrenka nie stanowi monolitu, popełnia masę błędów, za które niestety płaci. Na szczęście mamy jeszcze dużo czasu na poprawę, tylko wszyscy zawodnicy muszą zadać sobie pytanie; czy interesuje ich walka o przetrwanie w lidze i kolejne upokarzające wyniki, czy może gra o wyższe lokaty i szacunek ligowych rywali? W chwili obecnej ręce czasem opadają.....

ŁĘK OSTRÓW  6:3  SYRENKA ROŹWIENICA