DROZDOWICZ SHOW

• autor: rafi85, 2014-09-21 18:31

SYRENKA ROŹWIENICA 3:2 BŁĘKITNI PEŁKINIE

7 kolejka okazała się nareszcie szczęśliwa dla zawodników Syrenki i po dobrym meczu zasłużenie sięgnęliśmy po pierwsze w tym sezonie zwycięstwo.

Pierwsza odsłona meczu przyniosła całkowitą dominację naszej drużyny. Strzelanie rozpoczął już 6 minucie niezawodny Drozdowicz, który wykorzystał piękne prostopadłe podanie Pindaka, wyprowadzając Syrenkę na prowadzenie. Goście mogli doprowadzić do remisu 27 minucie, ale dobrze asekurujący naszego bramkarza obrońcy zablokowali strzał zawodnika gości. Z każdą minutą przewaga Syrenki rosła i po kilku ciekawych akcjach, wreszcie kibice mogli cieszyć się z kolejnego gola. Strzelcem ponownie okazał się Drozdowicz, który w 37 minucie pokonał bramkarza gości mocnym strzałem z woleja.

Drugą połowę niestety nie rozpoczęliśmy za dobrze i już w pierwszym kwadransie, a mianowicie 59 minucie bramkę kontaktową głową po stałym fragmencie zdobył Babiś. Jednak w porównaniu do poprzednich meczy Syrenka po stracie bramki grała nadal konsekwentnie i miło dla oka, dzięki czemu kibice zobaczyli jeszcze kilka ciekawych akcji po których mogły wpaść bramki. Fantastyczne zawody tego dnia rozgrywał Drozdowicz, który w 74 minucie skompletował hattricka, choć akurat w tej sytuacji szczęście sprzyjało strzelcowi, a piłka kopnięta właściwie od niechcenia przeleciała na bramkarzem gości i wpadła do bramki. Goście odpowiedzieli tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego za sprawą Buksy, który umieścił piłkę w bramce po podaniu wzdłuż lini bramkowej.

Po serii złych wyników Syrenka nareszcie sięgnęła po komplet punktów i co warto zauważyć zrobiła to w bardzo dobrym stylu, choć szkoda trochę straconych bramek. Wynik mógł być bardziej okazały, ale brakowało trochę wykończenia. Niemniej jednak najważniejsze są 3 punkty. Gratulacje za ten mecz należą się całemu zespołowi, a w szczególności strzelcowi 3 bramek, który po tej kolejce został liderem strzelców jarosławskiej A-klasy.

SYRENKA ROŹWIENICA 3:2 BŁĘKITNI PEŁKINIE

Krystian Drozdowicz 6', 37', 74'     Sebastian Babiś 59'

Kamil Buksa 90.

żółta kartka: Roga (Syrenka) Babiś (Błękitni)