KOMPLET PUNKTÓW JEDZIE DO SZÓWSKA

• autor: rafi85, 2014-08-17 18:53

SYRENKA ROŹWIENICA 2:4 KS SZÓWSKO

W niedzielne popołudnie na stadion w Roźwienicy zagościła drużyna KS-u Szówsko. Beniaminek przy sporym szczęściu ale także bardzo dobrej skuteczności zgarnął ostatecznie komplet punktów i zapisał cenne 3 punkty na swoje konto.

Spotkanie bardzo dobrze zaczęło się dla gości, którzy objęli prowadzenie już w 4 minucie meczu, kiedy po dośrodkowaniu z prawej strony piłkę z bliskiej odległości do bramki skierował Porczak. Syrenka odpowiedziała za sprawą duetu Kurasz/Drozdowicz w 35 minucie spotkania. Bartosz pięknym podaniem wypatrzył w polu karnym Krystiana a ten na dużym spokoju przyjęciem ograł bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki. Kiedy wydawało się że kontrolujemy wydarzenia na boisku w 43 i 45 minucie Rożek wykorzystał dwa bardzo poważne błędy naszej defensywy i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 1:3. W drugiej połowie w zasadzie gra gości opierała się na obronie wyniku i nielicznych próbach skontrowania naszego zespołu, który raz za razem stwarzał zagrożenie pod bramką KS-u. W 52 minucie sędzia za zagranie ręką piłki w polu karnym podyktował na naszą korzyść rzut karny, którego na bramkę pewnym strzałem zamienił Drozdowicz. Niestety naszej drużynie przydarzały się w tym meczu bardzo proste i niepotrzebne błędy i po kolejnym z nich straciliśmy czwartą bramkę, kiedy niepotrzebnie w polu karnym Hrycyk dopuścił się przewinienia na zawodniku gości. Do piłki podszedł Jaworski i z jedenastu metrów umieścił piłkę w siatce, choć nasz bramkarz odczytał po części zamiary strzelającego. Do końca wynik meczu nie uległ już zmianie i choć mieliśmy jeszcze sporo dobrych sytuacji szczęście w tym meczu było po stronie gości.

Niestety pierwsza porażka w tym sezonie stała się faktem i na zwycięstwo Syrenka musi jeszcze poczekać. Wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu, ale taka jest piłka- liczy się to co jest w "sieci". Gratulacje dla chłopaków za walkę do ostatniej minuty spotkania i próbę odwrócenia niekorzystnego wyniku.

SYRENKA ROŹWIENICA 2:4 KS SZÓWSKO

Krystian Drozdowicz 35', 52-k'    Rafał Porczak 4'

Radosław Rożek 43', 45'

Paweł Jaworski 65-k'

żółta kartka: Szepelak, Jakubik, Łuc (Syrenka) Żelazny, Jaworski, Jasiewicz (KS)

Łukasz Pilch- Piotr Hrycyk, Tomasz Kubicki, Sylwester Jakubik, Wojciech Roga- Grzegorz Łuc, Rafał Boroń, Tomasz Szepelak (46' Miłosz Pindak), Bartosz Kurasz, Kamil Przepłata- Krystian Drozdowicz

autor: ~anonim 2014-08-17 21:27:34

avatar Młody zespół brakuje kogos z doświadczeniem do npadu żeby wykorzystać sytuacje podbramkowe....

autor: ~Tomuuunia 2014-08-17 22:09:41

avatar ojj, kiepsko coś ale z tego co słyszałem to Pobuta wraca już na Łowce więc powinno już być dobrze i niedługo Patryk Wojtowicz pewnie też wróci to ok, a Pobuta z Drozdowiczem w przodzie to super sprawa z tego co widziałem na sparingach. powodzenia!!

autor: ~anonim 2014-08-18 05:31:43

avatar Syrenka jest lepsza niż była w poprzednim sezonie. Należy usunąć z boiska dwu obrońców, którzy wręcz psują grę. Myślę że nazwisk nie muszę wymieniać, to widać jak na dłoni.

autor: ~kukumalu 2014-08-18 19:06:03

avatar A co na strefę spadkową Pan Prezes kibicom wyjaśni ?

autor: marabut 2014-08-18 21:20:00

Profil marabut w Futbolowo Pan Prezes nie wie co ma kibicom Pełkin,Surochowa i Rudołowic wyjaśnić.Pewnie tylko to że to początek sezonu i wszystko przed nimi ;) Pozdrawiam zawistnego komentatora :)

autor: ~Kibic 2014-08-18 21:53:35

avatar Nie wiem kto to pisał ale karny dla roźwienicy nie został podyktowany po zagraniu ręką ale po faulu na jednym z zawodników :)

autor: ~x 2014-08-20 10:56:15

avatar Gdzie jest ten szlagier, nie masz pojęcia kto jest kto w tej lidze ,jak powiedziałem ten mecz zweryfikował Twoje mniemanie o swojej drużynie ,ale taka jest Twoja rola. Teraz szlagier będzie w ŁOWCACH.Pozdrawiam bez odpowiedzi!

autor: rafi85 2014-08-20 11:05:51

Profil rafi85 w Futbolowo Pisał to zawodnik, który słyszał co mówił sędzia kiedy uzasadniał swoją decyzję:) Pozdrawiam

autor: ~do-x 2014-08-21 22:03:45