SZLAGIER KOLEJKI NA REMIS

• autor: rafi85, 2014-08-10 19:21

MAKOVIA MAKOWISKO 1:1 SYRENKA ROŹWIENICA

W spotkaniu inaugurującym 1 kolejkę jarosławskiej klasy A Syrenka podzieliła się punktami z faworyzowanym zespołem z Makowiska, remisując ostatecznie 1:1. W pierwszej połowie Syrenka była zespołem zdecydowanie lepszym, grała szybko i z polotem, stwarzając przy tym kilka naprawdę dogodnych sytuacji bramkowych, z których wykorzystaliśmy tylko jedną z 6 minuty meczu, kiedy po błędzie obrońcy Makovi w sytuacji sam na sam znalazł się Krystian Drozdowicz i pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie. W drugiej połowie sytuacja obróciła się o 180 stopni i teraz to zespół gospodarzy był stroną dominującą, co udokumentował bramką już 5 minut po wznowieniu gry. Nasz zespół skupił się w tej części meczu głównie na obronie, momentami próbując skontrować dobrze grający zespół Makovi.

Reasumując Syrenka pokazała na stadionie w Makowisku dwa oblicza- bardzo dobre z pierwszej połowy i bardzo słabe w drugiej połowie. Wynik remisowy naszym zdaniem jest jednak jak najbardziej sprawiedliwy i trafny jeśli mielibyśmy ocenić przebieg meczu. Każda ze stron miała jeszcze swoje sytuacje, których nie wykorzystała. Natomiast wywieziony punkt z tak trudnego terenu może okazać się bardzo przydatny i cenny.

MAKOVIA MAKOWISKO 1:1 SYRENKA ROŹWIENICA

Artur Surmiak 50'                    Krystian Drozdowicz 6'

żółta kartka: Krzeptoń (Makovia) Szepelak (Syrenka)

Łukasz Pilch- Michał Skupniewicz (89' Piotr Hrycyk), Tomasz Kubicki, Sylwester Jakubik (44' Krzysztof Gemra), Wojciech Roga- Grzegorz Łuc, Rafał Boroń, Tomasz Szepelak, Bartosz Kurasz (74' Karol Babiś), Miłosz Pindak (58' Kamil Przepłata)- Krystian Drozdowicz

autor: Muppetmaster 2014-08-10 22:02:46

Profil Muppetmaster w Futbolowo Dobry start :) oby tak dalej !!!

autor: ~x 2014-08-11 17:37:26

avatar Jaki to szlagier kolejki , chyba jesteś jeszcze w ub. sezonie.W niedzielę się przekonaasz co warujecie, i czy szlag Was nie trafi.

autor: ~do x 2014-08-11 21:14:03

avatar co ty piszesz?czy wiesz co to jest szlagier?najciekawszy mecz kolejki tak dla informacji,lub rzecz mająca w danym czasie duże powodzenie u publiczności.napinkę to rób na swojej stronie.i dlaczego miałby nas szlak trafić?Szówsko i Syrenka dawniej zawsze rywalizowali fair play w lidze okręgowej i zawsze mecz był ciekawy.nikogo szlak nie trafił i tak samo nikogo nie trafi w niedzielę ;)