Aktualności

SPARING NR 3

• autor: rafi85, 2014-07-27 18:52

SYRENKA ROŹWIENICA 3:0 STRAŻAK SOŚNICA

Mecz od początku przebiegał pod dyktando Syrenki. Nasz zespół od początku chciał przejąć inicjatywę i starał się spokojnie konstruować każdą akcję. Już na początku pierwszej połowy wyszliśmy na prowadzenie po pięknej akcji naszego zespołu. Goście obudzili się w końcówce pierwszej połowy oddając 2-3 niegroźne strzały dla naszego bramkarza. Druga połowa również przebiegała pod dyktando Syrenki, a zespół z Sosnicy ograniczał się wyłącznie do gry z kontry. Druga bramka padła po rzucie różnym, natomiast trzecia po ładnej akcji. Warto dodać że w tym meczu nie strzeliliśmy rzutu karnego i dwa razy trafialiśmy w poprzeczkę.

Syrenka Roźwienica 3:0 Strażak Sośnica