Porażka w derbach

• autor: stasio, 2014-05-06 22:46

Syrenka Roźwienica-Błękitni Rudołowice

szerzej w rozwinięciu

Derby rządzą się swoimi prawami i tym razem tak było.

W drugiej połowie wyszła bardziej zmotywowana drużyna Błekitnych.Mecz się wyrównał,tylko fauli było co nie miara.Brutalną gre Rudołowic też zaczęła grac Roźwienica.Jeden drugiemu nie odpuszczał.Mecz byłby ładny właśnie gdyby nie te faule które psuły widowisko.Rudołowice ok 70 min wyrównali na 1-1.W tym czasie Syrenka zmarnowała 2-3 dogodne sytuacje.Z marnowaniem sytuacji nie mieli Błękitni i po ładnym uderzeniu,piłka odbiła się od słupka bramki Syrenki i wpadła do bramki na 1-2.Mecz się zakończył zwycięstwem Rudołowic.

Mecz jak to derby.Piłkarsko Syrenka była lepsza.Rudołowice nadrabiali wolą walki i ambicją przez co wygrali zasłużenie.