Hit dla Makowiska

• autor: stasio, 2014-04-30 23:59

Syrenka Roźwienica-Makovia Makowisko

szerzej w rozwinięciu...

Kto spodziewał się meczu na szczycie i emocji ten się nie przeliczył.Bardzo dobry mecz mogli kibice pooglądać.Mecz w szybkim tempie i na wysokim poziomie.Mecz dwóch połów.W pierwszej przeważało Makowisko,któro już w pierwszej akcji strzeliło gola.Później następne dwa i było 0-3.Syrenka odpowiedziała golem do szatni z rzutu wolnego.

Druga połowa to już dominacja Syrenki.Strzelony gol na 2-3 i ciągłe ataki.Niestety ataki kończące się niepowodzeniem.Makowisko mogło przekonać się że Syrenka jest ostatnio najlepsza w marnowaniu setek.a miała ich sporo.Niestety kontra Makowiska zrobiła swoje i 2-4 gol ostudziły zapały Syrenki.

Niestety porażka następna.Syrenka z żadną druzyn nie wygrała z czołówki.O złej grze nie można tutaj mówić.Marnowane sytuacje podbramkowe są na potęgę.Zwichrowane celowniki.Do tego brak skupienia w obronie i głupio tracone gole.Pech czy brak umiejętności?