login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
Syrenka RoĽwienica - strona nieoficjalna
Aktualno¶ci:
2016-06-18
Z Łowcami na koniec sezonu.
2016-06-12
Czas na derby...
2016-06-05
Wysock na celowniku.
Wyniki ostatniej kolejki:
KS Szówsko - KS Węgierka (B)
4:4
ŁĘK Ostrów - LKS Manasterz
6:2
DˇB Dobkowice (B) - HETMAN Laszki
3:3
BŁĘKITNI Pełkinie - VICTORIA Kidałowice
0:2
LKS Duńkowice (B) - FREDRO Surochów
4:1
CZARNI Pawłosiów - TĘCZA Wysock
5:0
PRO 100 Wietlin (B) - BŁĘKITNI Rudołowice
3:13
SYRENKA RoĽwienica - ŁĘG Łowce
4:1
Treningi
Menu główne
Strona główna
Aktualno¶ci
Syrenka RoĽwienica
Treningi
Informacje o klubie
Kadra
Terminarz
Tabela
Wspieraj±cy
Sekcja "JUNIOR"
Sekcja "TRAMPKARZ"
Typer
Rywale w sieci
HETMAN Laszki
BŁĘKITNI Pełkinie
BŁĘKITNI Rudołowice
CZARNI Pawłosiów
KS FREDRO Surochów
ŁĘG Łowce
ŁĘK Ostrów
KS Szówsko
TĘCZA Wysock
VICTORIA Kidałowice
LKS Manasterz
KS Węgierka
LKS Duńkowice
Statystyki
Brak użytkowników
zalogowanych i
2 go¶ci
dzisiaj:
219
, wczoraj:
356
ogółem:
757 462
statystyki szczegółowe
Logowanie
Zarejestruj się
Treningi
Wspieraj±cy
Urz±d gminy RoĽwienica:
Delikatesy Centrum RoĽwienica:
Reklama
Najbliższe spotkanie
W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.
Ostatnie spotkanie
SYRENKA RoĽwienica
4:1
ŁĘG Łowce
2016-06-19, 15:30:00
Rozwienica
relacja »
Tabela ligowa
A-klasa » Jarosław
1.
KS Węgierka (B)
64
2.
CZARNI Pawłosiów
63
3.
HETMAN Laszki
63
4.
LKS Manasterz
51
5.
LKS Duńkowice (B)
49
6.
BŁĘKITNI Rudołowice
47
7.
KS Szówsko
46
8.
SYRENKA RoĽwienica
44
9.
ŁĘK Ostrów
44
10.
VICTORIA Kidałowice
40
11.
DˇB Dobkowice (B)
37
12.
PRO 100 Wietlin (B)
34
13.
BŁĘKITNI Pełkinie
33
14.
TĘCZA Wysock
31
15.
ŁĘG Łowce
27
16.
FREDRO Surochów
4
Najbliższa kolejka
Najbliższa kolejka 31
Statystyki drużyny
Najlepsi strzelcy
Najlepiej asystuj±cy
Punktacja kanadyjska
Grzegorz Łuc
12 bramek
Radosław Wywłoka
10 bramek
Łukasz Krajewski
5 bramek
Grzegorz Łuc
7 asyst
Radosław Przepłata
4 asysty
Łukasz Krajewski
4 asysty
Grzegorz Łuc
8
Sylwester Wota
5
Radosław Przepłata
4
Grzegorz Łuc
19 pkt (
12 B + 7 A
)
Radosław Wywłoka
12 pkt (
10 B + 2 A
)
Łukasz Krajewski
9 pkt (
5 B + 4 A
)
Łukasz Krajewski
2400 minut
Łukasz Pilch
2323 minut
Patryk Lorynowicz
2190 minut