Syrenka RoĽwienica - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najbliższe spotkanie

SYRENKA RoĽwienicaFREDRO Surochów
SYRENKA RoĽwienica   FREDRO Surochów
2014-10-05, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

ŁĘK OstrówSYRENKA RoĽwienica
ŁĘK Ostrów 6:3 SYRENKA RoĽwienica
2014-09-28, 16:00:00
    relacja »

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Muppetmaster 36
2. krzysgem 34
3. Bartek012 34
4. Drozdo8 26
5. hot_chick_one 22
6. marabut 15
7. Murzik 13
8. dawidluiz8 10
9. karola9998 1

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 go¶ci

dzisiaj: 251, wczoraj: 374
ogółem: 133 382

statystyki szczegółowe

Aktualno¶ci

DROZDOWICZ SHOW

  • autor: rafi85, 2014-09-21 18:31

 

SYRENKA RO¬WIENICA 3:2 BŁĘKITNI PEŁKINIE


POZOSTAŁ SPORY NIEDOSYT

  • autor: rafi85, 2014-09-15 01:11

 

TĘCZA WYSOCK 2:2 SYRENKA RO¬WIENICA


FATUM CIˇGLE TRWA!!!

  • autor: rafi88, 2014-09-07 23:08

 

POGÓRZE ROKIETNICA 4:1 SYRENKA RO¬WIENICA


KLĘSKA W DERBACH

  • autor: rafi85, 2014-09-01 10:31

 

SYRENKA RO¬WIENICA 2:5 BŁĘKITNI RUDOŁOWICE


TĘGIE LANIE

  • autor: rafi85, 2014-08-25 00:01

 

ŁĘG ŁOWCE 5:1 SYRENKA RO¬WIENICA


KOMPLET PUNKTÓW JEDZIE DO SZÓWSKA

  • autor: rafi85, 2014-08-17 18:53

 

SYRENKA RO¬WIENICA 2:4 KS SZÓWSKO


SZLAGIER KOLEJKI NA REMIS

  • autor: rafi85, 2014-08-10 19:21

 

MAKOVIA MAKOWISKO 1:1 SYRENKA RO¬WIENICA


Archiwum aktualno¶ci


Mecz 2014-09-28, 16:00


herb ŁĘK Ostrów 6:3 herb SYRENKA RoĽwienica
ŁĘK Ostrów   SYRENKA RoĽwienica

Klasyfikacja strzelców

NAJLEPSI STRZELCY A-KLASY

 

 

12 Bartłomiej Łuc (Błękitni Rudołowice)

 

10  Krystian Drozdowicz (Syrenka RoĽwienica)

 

8 Grzegorz Wielgos (Tęcza Wysock)

   Marcin Broszko (Łęk Ostrów)

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

Reklama

Kontuzje

ZAWODNICY KONTUZJOWANI

 

Łukasz Wańkowicz: złamanie ręki

Rafał Olcha: przepuklina pachwinowa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
TĘCZA Wysock 2:2 BŁĘKITNI Pełkinie
ŁĘK Ostrów 6:3 SYRENKA RoĽwienica
FREDRO Surochów 5:0 POGÓRZE Rokietnica (S)
HETMAN Laszki 4:3 BŁĘKITNI Rudołowice
ISKRA Cieszacin Wielki 2:3 ŁĘG Łowce
ORKAN Zapałów (B) 0:3 KS Szówsko (B)
LKS Manasterz (B) 0:2 MAKOVIA Makowisko
CZARNI Pawłosiów 0:1 VICTORIA Kidałowice (B)

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
VICTORIA Kidałowice (B) - TĘCZA Wysock
MAKOVIA Makowisko - CZARNI Pawłosiów
KS Szówsko (B) - LKS Manasterz (B)
ŁĘG Łowce - ORKAN Zapałów (B)
BŁĘKITNI Rudołowice - ISKRA Cieszacin Wielki
POGÓRZE Rokietnica (S) - HETMAN Laszki
SYRENKA RoĽwienica - FREDRO Surochów
BŁĘKITNI Pełkinie - ŁĘK Ostrów

Statystyki drużyny